Шланги ИнтергумаПідприємство «Компанія “Інтергума» є одним з найбільших постачальників гумово-технічної продукції на ринку України. Наше підприємство надає Покупцеві можливість придбати і використовувати найсучасніші та надійні продукти, що дозволяє втілювати в життя практично будь-які технічні рішення з високою якістю, а також вигідні умови співпраці, широкий асортимент і лояльні ціни. Свій асортимент ми формуємо, виходячи з потреб покупців. На наших складах завжди можна знайти новинки, діють знижки та спеціальні пропозиції.

Ми пропонуємо споживачам найширший асортимент рукавів (шлангів) для транспортування рідких і сипучих як не харчових так і харчових продуктів, включаючи 96% спирт і рослинна олія, а також зерно, борошно і т. Д. Вітчизняного та імпортного виробництва, призначених для використання в різних областях народного господарства. Весь спектр продукції, що реалізовується: резино-технічні вироби (рукава кисневі, поливальні, паропровідні, харчові, вода / повітря, сантехнічні, для ПММ та ін.), А також газозварювальне обладнання: пальники, різаки, манометри, окуляри; хомути, крани та сантехнічні комплектуючі, розбризкувачі, з’єднувальна арматура, представлені на нашому виставковому стенді у відділі збуту.

Рукава для пневмотранспорту і вентиляції. Отримання товару здійснюється зі складу або в відділі збуту, крім того товар може доставлятися до покупця нашим автотранспортом. Висококваліфіковані співробітники нашого підприємства не тільки консультують, а й сприяють вирішенню різноманітних проблем, обробляють будь-які запити в найкоротші терміни. Вони представляють будь-яку інформацію про продукцію і є компетентними партнерами з питань її застосування.

НАШІ ДИПЛОМИ


diplom 01
diplom 02
diplom 03
diplom 04
diplom 06
diplom 07
diplom 08
diplom 09
diplom 10
previous arrow
next arrow
diplom 01
diplom 02
diplom 03
diplom 04
diplom 06
diplom 07
diplom 08
diplom 09
diplom 10
previous arrow
next arrow
Shadow