Шланги ИнтергумаПідприємство «Компанія “Інтергума» є одним з найбільших постачальників гумово-технічної продукції на ринку України. Наше підприємство надає Покупцеві можливість придбати і використовувати найсучасніші та надійні продукти, що дозволяє втілювати в життя практично будь-які технічні рішення з високою якістю, а також вигідні умови співпраці, широкий асортимент і лояльні ціни. Свій асортимент ми формуємо, виходячи з потреб покупців. На наших складах завжди можна знайти новинки, діють знижки та спеціальні пропозиції.

Ми пропонуємо споживачам найширший асортимент рукавів (шлангів) для транспортування рідких і сипучих як не харчових так і харчових продуктів, включаючи 96% спирт і рослинна олія, а також зерно, борошно і т. Д. Вітчизняного та імпортного виробництва, призначених для використання в різних областях народного господарства. Весь спектр продукції, що реалізовується: резино-технічні вироби (рукава кисневі, поливальні, паропровідні, харчові, вода / повітря, сантехнічні, для ПММ та ін.), А також газозварювальне обладнання: пальники, різаки, манометри, окуляри; хомути, крани та сантехнічні комплектуючі, розбризкувачі, з’єднувальна арматура, представлені на нашому виставковому стенді у відділі збуту.

Рукава для пневмотранспорту і вентиляції. Отримання товару здійснюється зі складу або в відділі збуту, крім того товар може доставлятися до покупця нашим автотранспортом. Висококваліфіковані співробітники нашого підприємства не тільки консультують, а й сприяють вирішенню різноманітних проблем, обробляють будь-які запити в найкоротші терміни. Вони представляють будь-яку інформацію про продукцію і є компетентними партнерами з питань її застосування.